HİZMETLER

HİZMETLER 2017-05-25T18:31:21+00:00

SİNEM OKTAY HİZMETLER:

 

Sinem Oktay‘in verdiği hizmetler şu şekilde sıralanır:

 

-Feng Shui Analizi

-İç Mimarlık

-İnşaat

-Proje Yönetimi

 

FENG SHUİ DANIŞMANLIĞI
Sinem Oktay ev yada ofisinizin enerjisini değiştirmek için detaylı feng shui analizi vermektir. Analizi şu mekanlar için yaptırabilirsiniz:
-Evler
-Ofisler
-Gayrimenkul seçiminde
-Yeni ev, mağaza ya da dükkan seçiminde
-Mağazalar
-Restoran
-Oteller
-Spalar
-Yeni inşaat
Gereken bilgiler eşliğinde Sinem Oktay bir arazi, ev, ofis yada binanın güçlü ve zayıf taraflarını analiz edicek ve gerekli tedavileri uygulayacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun.
Analizden neler beklemeli?
Her analizde şunlar yapılmaktadır:
Ön Görüşme
Müşterinin sorunları, problemleri belirlenip feng shui’nin neden uygulanmak istendiği açığa kavuşturulur. Hedef feng shui’den maksimum fayda almak için müşterinin kişisel ihtiyaçlarını hedefte tutmaktır.
Form Analizi
Feng Shui prensiplerini denge, huzur ve tüm gelişme için odalara teker teker ve mekanın tamamına uygulanır. Tüm his dramatik olarak değişir.
Pusula Okuması
Doğru pusula okumasıyla elektromanyetik radyasyonun etkilerini minimum tutarak sektörler doğru bulunur. Bu daha derin enerjitik etkenlerin finans, başarı ve sağlıkta nasıl etkili olduğunu gösterir. Doğru elementlerle mekan dengelenir.
Feng Shui Önbilgi Dosyası
Her müşteriye feng shui analizini daha rahat anlayabilmesi için feng shui hakkında ön bilgi içeren bir feng shui ön bilgi kitapçığı gönderilir. Bu feng shui hakkında epey önbilgi sahibi olmanızı sağlar.
Feng Shui Raporu
Her müşteri açık net yazılmış, planları çizilmiş bir feng shui raporu alır, her mobilyanın, renklerin ve objelerin yerini açıkta görebilir. Böylece pozitif sonuç alınır.
Sonuç
Feng Shui danışmanlığı sonucunda insanlar para akışlarının, kazançlarının arttığını, romantik hayatlarının geliştiğini, evliliklerin onarıldığını, sağlığın güçlendiğini, uyku problemlerin tokolduğunu ve hayat enerjilerinin arttığını gözlemliyorlar.

 

 

İÇ MİMARLIK
Feng Shui’nin en kuvvetli uygulaması deneyimlere göre tasarıma uygulanmasıdır. Her içmimari proje için başlamadan önce derin bir feng shui analizi yapılır. En iyi mobilya yerleşim, ışıklandırma, renkler, malzemeler, doğal elemenlar ve yaşayacak yada çalışacak olan kişilerin kişisel özelliklerine bakılır. Daha sonra bu bilgiler eşliğinde güzel, destekçi bir tasarım yapılır. Estetik ve güzel tasarım iyi feng shui’nin temelleridir.
Sonuçlar oldukça olumludur, hem tasarımınız enerji yasalarına göre doğru yapılmıştır hemde ortaya çıkan mekan verdiği huzur, barış hissiyle hayatınızı her bakımdan olumlu geliştirir. Mekanınız tüm amaçlarınız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size hizmet eder, hayata karşı 1-0 önde başlarsınız. Mutlu, huzurlu ve bereketli yaşarsınız. Bu avantajı kullanmak için mekanınızı feng shui ile tasarlatmalısınız.
Tasarım aşamaları aşağıdaki gibidir:
Şematik Tasarım: İlk sunumlar, bir konsept ve bütünlük çerçevesinde ilk sunulan 3-d max çizimleri, ilk fikirlerin paylaşılması.
Tasarımın Geliştirilmesi: 1 aşama ileri giderek projenin detaylandırılması, kapı, pencere, tesisat, elektrik işlerinin geliştirilmesi.
İnşaat Dökümanı: Tüm inşaatın başlaması için gerekli dökümanlar, malzeme fiyatlar ve işçilik maliyetleri.
İnşaat: Tüm projenin başarılı şekilde uygulanabilmesi için yerinde koordinasyon ve kontroller.

 

 

İNŞAAT:
On yıllık inşaat tecrübesiyle Sinem Oktay doğru taşeronlarla ve kendi ekibiyle inşaat uygulamasını keyifli bir şekilde yapmaktadır. Bir çok insan için inşaat zor olsa da doğru, işbitirici, güvenilir ekiplerle zamansız, sorun çıkmadan, zevk alınarak iş yapılmaktadır.
Ekip ve mimar yaptığı işten zevk aldığı zaman daha iyi sonuçlar alınmaktadır. Ekiplerin kendi aralarındaki uyumu ve mimarla uyumu bunun için önemlidir. Pozitif enerji buradada önemlidir ve feng shui inşaat aşamasındada uygulanmalıdır.
Güçlü proje bilgisi, iyi taşeronlar, temiz iletişim ve yıllar sonucu biriktirilen yüksek standartta iş yapabilme yetkisiyle Sinem Oktay tercih sebebidir.

 

 

PROJE YÖNETİMİ:
Bütçe yönetimi, iş zaman planı, tüm lojistik ve tüm taşeronların uyumu gibi konular iyi bir proje yönetimi için önemlidir. İyi bir plan yapılan işin yarısıdır. Bu konuda Sinem Oktay on yıldan fazla tecrübesiyle güvenilirdir.
-Büçeyi belirlemek
-İş planı hazırlamak
-Gerekli inşaat izinlerini almak
-Taşeraronlara iş dağıtmak
-Alt taşeronları koordine etmek
-Şantiyede işleri yönetmek
-Devam eden iş planını ve bütçeyi kontrol altında tutmak
-Siparişleri vermek
-Siparişleri almak
-Biten işin kalite kontrolünü yapmak
-Müşteriler, bina yönetimi, taşeronlar, komşular ve diğerleri arasında soruna çıkmayacak olumlu ilişkiler üreterek başarılı sonuç almak