Bir buçuk yıl önce doğaya dönüp doğa ile iç içe olmak, doğa ile bir yaşam için yapmaya karar verdiğimiz evimiz ve yoga stüdyomuzda, şifanın, sağlığın, sevginin, anlayışın, hoşgörünün bol ve bereketli olması için Feng shue felsefesine uygun yapılması ve dizayn edilmesine niyet ettik.

Yaptığımız araştırmalar ve görüşmeler sonucunda sevgili Sinem Oktay hanımefendi ile çalışmaya karar verdik. Gerek evimizin ve gerekse yoga stüdyomuzun enerjisi fark edilecek kadar yüksek.

Hem Feng shui felsefesine dair bilgisini ve hem de mesleği olan iç mimarlıktaki bilgisini birleştirip, sade bir anlatımla yaptığı katkılarla, evimizde ve stüdyomuzda en iyi enerji ve en iyi görünüme ulaşmamızı sağladığından dolayı, kendisine teşekkür ederiz.

Melek Arıca Öztoprak- Batman

”Evimizde yaptığınız tüm düzenlemeler, çocukların odası, ders çalışmalarındaki fark, sakinlikleri muhteşem. Eşimle uyumumuz çok çok daha iyi. Çok daha eğlenceliyiz.  Feng shui en çabuk parada kendini gösterir demiştiniz. Gerçekten de öyle oldu. Tüm analizler ve yardımlar için çok teşekkürler.”

Pınar Yorucuoğlu- Fethiye

”Feng shui’ye inancim tamdir. Sizinle proje süresi içerisinde konunuza hakim olmaniz ve her bir bilgiyi sinirlama getirmeksizin paylastığınız için sizi bir cok arkadasima tavsiye ettim. Tekrar tekrar feng shui ile calişmam olacaktir ve tabi ki bu calisma da sizinle olacaktir. Çalışmalarınızda başarilar.”

Mahmut Can Semiz- İstanbul-Amerika

”Size başvuru amacımdaki en büyük etken bir evlat sahibi olmak istememizdi. Allaha şükürler olsun bunu bize yaşattı. İnsanın enerjisi olmadan konuşmak bile istemez. Herşeyin bir enerjisi var buna canı gönülden inanıyoruz. Evim çok renkli huzurlu bir ev oldu. Yaşadığımız sürece sizinle bağımızı koparmayı düşünmüyoruz.”

Macide Kahraman- Kırklareli

”Ofisime yaptığınız düzenlemelerden sonra işlerim bariz şekilde hızlandı. Şimdi taşınmak üzere olduğumuz evde de eşim hastalıklardan kurtulamıyordu. Analizde yatağı çekmemi söylemiştiniz, sonunda çektim ve iki ay sonra bitti hastalıklar.”

Gözde G.- Yalova

Yaşam alanımızı feng shui prensibine göre düzenlemek istiyordum. Çünkü enerjinin insan yaşamı üzerinde etkisinin büyük olduğuna inanıyorum. Özellikle yaşadığımız evde hayat enerjisinin kolayca uyumlu akabilmesi çok büyük fark yaratır. Bu arayışta Sinem Oktay hanımla tanıştık. Öyle naif ve ince ki birlikte çalışmak çok keyifliydi. Büyük maliyetler çıkarmadan evde uygun değişiklikler önerdi. Bu arada çalışması da oldukça profesyonel detaylı pdf olarak da tarafıma iletildi, böylece takıldığım bir yer olunca tekrar tekrar bakabiliyorum. Gerçi takıldığınız bir yer olunca her an sorularınıza yanıt veriyor sinem hanım…

Ümit Kanat-Hatay

”Feng Shui danışmanlığı almaktaki amacım evimin bana “iyi gelmesi”ni sağlamaktı. Sinem, o kadar titiz ve özenli çalışıyor ki… Sizin ihtiyaçlarınızı ve hayat tarzınızı gözeterek önerilerde bulunuyor ve her şeyden önemlisi, yaptığı işe gerçekten inanıyor. Evimin yeni halinden çok memunum; hem güzel gözüküyor, hem de kendimi son derece neşeli ve mutlu hissediyorum. Aynı zamanda iç mimar olan bir Feng Shui uzmanı ile çalışmak büyük bir şans oldu:) Feng Shui’yi denemek isteyen herkese Sinem’i gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. ”

Ece Bilgin- İstanbul

Her şeyin bir enerjisi olduğuna inandığım ve daha önce başkasına ait bir eve taşınacağım için analiz yaptırmaya karar verdim. Sinem Hanım’ı instagram’dan buldum ve açıkçası kendisiyle çalıştım. Evde kullanmam gereken renkler ve objeleri analize göre seçtim, bazıları tamamen kafamdakilerden farklı olsa da. Henüz evimde çok yeniyim ama huzurumu kaçıracak elzem bir olay yaşamadım. İnanan herkese tavsiye ederim.

Ayça Türkkan-Bodrum

”Gerek ofiste gerek evde yaptığımız feng shui uygulaması tam olarak tedavi etmeye çalıştığımız alanlarda fayda sundu/etki gösterdi. Bereket, sağlık ve guamızı destekleme yönünde uygulanan materyaller, renkler farkı daha değişikliğin olduğu anda bile hissettirmeye başlıyor. Süreç içerisinde mekanlarda yapageldiğim değişiklikleri Sinem hanımın sunduğu raporlar doğrultusunda yapmaya çalıştım, tespit ve önerilerin ne kadar doğru olduğunu devamlı olarak görüyor hissediyorum. Sohbetlerde edindiğim bilgiler de hep kulağıma küpe.. teşekkür ve sevgiyle”

Av. Ayrin S.- İstanbul

”Eğer Feng Shui alanında bir uzman arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü Sinem’in gerçekten ruhuyla bilgisini çok iyi birleştirdiğini düşünüyorum. Sevgiler…”

Pınar Alçınkaya- İstanbul

”Feng shui bana arınmayı ve evime pozitif enerji yüklememi sağladı. Hangi yönde neyin olduğunu bilmek ve olumsuz olanları sayenizde olumluya çevirmek çok hoş ve rahatlatıcı. Bu uygulamayı tavsiye ederim. Evime girince onu hissedebildiğim ve huzur bulduğum için teşekkürler.”

Hatice Özdemir- İzmir

”Yaşam alanlarım fengshuiye göre düzenlendigi zaman enerjimin yükseldiğine, hayatımın maddi ve manevi olarak daha iyi olacağına inanıyorum. Neden Sinem Oktay la çalışmayı tercih ettim? İşine inanan birisi. İşini çok iyi yapıyor. Hayatına dokunduğu insanlarda fark yaratıyor. Benim hayatıma kattıkları için çok teşekkür ediyorum.”

Av. Rahile Erdoğan- İstanbul

”Feng shui’yi ilk duyduğumda çok ilgimi çekti ve araştırarak sizi önerdiler sizse bana o zaman çok güzel bir iyilik yaptınız, evime daha yerleşmeden en baştan doğru bilgilerle benim ve eşimin enerjisine uyumlu şekilde aydınlatıcı bilgiler sundunuz. Beni hep özel hissettirdiniz, her konuda size danışmak çok güzeldi. Eşimle aramızdaki uyum çok güzel, evimizin bereketi bol, sağlığımız yerinde, gelecek planlarımız var. Ve daha bir çok güzelliği yaşıyoruz sayenizde. İyi ki hayatımdasınız.”

Elif Kıtırcıoğlu- Ürgüp

Şimdiye kadar yaşadığım tüm alanlardaki seçimlerimin benim için ne kadar doğru olup olmadığını bilmeden sadece beğeniler doğrultusunda olduğunu farkettim. Ve feng shui’yi keşfettim. Araştırmalarım sonucunda Sinem Hanım’a ulaştım. Muhteşem bir sonuç ortaya çıktı. Evime gelen herkesin ilk söylediği…”bu ev tamamen seni yansıtmış”…

Gülnara Uzun- İstanbul