İÇ MİMARLIK

İÇ MİMARLIK2017-03-15T19:33:52+00:00

 

İÇ MİMARLIK

Feng Shui’nin en kuvvetli uygulaması deneyimlere göre tasarıma uygulanmasıdır. Her içmimari proje için başlamadan önce derin bir feng shui analizi yapılır. En iyi mobilya yerleşim, ışıklandırma, renkler, malzemeler, doğal elemenlar ve yaşayacak yada çalışacak olan kişilerin kişisel özelliklerine bakılır. Daha sonra bu bilgiler eşliğinde güzel, destekçi bir tasarım yapılır. Estetik ve güzel tasarım iyi feng shui’nin temelleridir.

Sonuçlar oldukça olumludur, hem tasarımınız enerji yasalarına göre doğru yapılmıştır hemde ortaya çıkan mekan verdiği huzur, barış hissiyle hayatınızı her bakımdan olumlu geliştirir. Mekanınız tüm amaçlarınız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size hizmet eder, hayata karşı 1-0 önde başlarsınız. Mutlu, huzurlu ve bereketli yaşarsınız. Bu avantajı kullanmak için mekanınızı feng shui ile tasarlatmalısınız.

 

 

Tasarım aşamaları aşağıdaki gibidir:

Şematik Tasarım: İlk sunumlar, bir konsept ve bütünlük çerçevesinde ilk sunulan 3-d max çizimleri, ilk fikirlerin paylaşılması.

Tasarımın Geliştirilmesi: 1 aşama ileri giderek projenin detaylandırılması, kapı, pencere, tesisat, elektrik işlerinin geliştirilmesi.

İnşaat Dökümanı: Tüm inşaatın başlaması için gerekli dökümanlar, malzeme fiyatlar ve işçilik maliyetleri.

İnşaat: Tüm projenin başarılı şekilde uygulanabilmesi için yerinde koordinasyon ve kontroller.