Her şeyden yeterince sahipseniz başarı, ilişkiler, beden ve umutlar arasında dengeli bir dağılım varsa hayat sizin için daha huzur vericidir. Sadece beden sağlığı, umutlar, hayaller ve ilişkiler başarı olmadan mutluluk için yeterli değildir. İş yerinizin devam edebilmesi için finansal başarı, para akışı bu bakımdan önemlidir. Bir ofisin feng shui’si para akışının durumunu direk gösterir; yavaş yavaş artan satışlar, sürekli azalan müşteriler ve iflas gibi durumlar hepsi net feng shui analizinde ortaya dökülür.

Ev analizinde başvurduğumuz doğum tarihinizle gelen ming gua sağlığınızla ilgilenir. Para ise bizim kendimizin yarattığı bir şeydir. Bu yüzden bir ofiste iyi para yıldızları varsa bu ming gua’sı farketmeksizin herkes için çalışır. Para yıldızları iyi durumdaysa işler yürür, akış sağlıklıdır; bloke olmuşsa iflasa yaklaşılır. Bu durumda blokajı açmanın yollarını arar, aktive edilmesi gereken yıldızlar aktive eder ve sonuca ulaşırız.

 

İşlerinizde şu gibi durumlar varsa feng shui’ye başvurabilirsiniz:

-Para akışında sorun varsa

-Ödemeleri almakta sorun yaşıyorsanız

-Çok çalışıyorum ama karşılığını alamıyorum diyorsanız

-İşlerinizde sürekli aksilikler oluyorsa

-Çalışanlar arasında çok fazla tartışma oluyorsa

-Biten bir ortaklığın ardından

-İflasa yaklaştıysanız

-En başında yeni bir iş kuruyorsanız

Feng shui danışmanlığı almalısınız.

 

Feng shui’nin en hızlı etki ettiği alan para konusudur. Sağlık ve ilişkiler zamanla ve yavaş yavaş gelişir. Para hızlıdır, hızı sever, kayar ve aktiftir. Para yıldızı istenilen verildiğinde hemen uyarılır. Etki ve tepki yasası, her çabanın bir sonucu vardır, yapılan en ufak değişiklik bile fark eder…

 

 

Sevgilerimle…

SO © 2016 Her hakkı saklıdır. Sitedeki yazılar izinsiz ve kaynak belirtmeden başka yerde yayımlanamaz. Ancak yazıları yazar ismi ve kaynak belirterek ya da siteye link vererek paylaşabilirsiniz.