FENG SHUİ DANIŞMANLIĞI

Feng Shui danışmanlığı için Sinem Oktay detaylı analiz yapmaktadır. Analizi şu mekanlar için yaptırabilirsiniz:

-Evler

-Ofisler

-Gayrimenkul seçiminde

-Yeni ev, mağaza ya da dükkan seçiminde

-Mağazalar

-Restoran

-Oteller

-Spalar

-Yeni inşaat

Gereken bilgiler eşliğinde Sinem Oktay bir arazi, ev, ofis yada binanın güçlü ve zayıf taraflarını analiz edicek ve gerekli tedavileri uygulayacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun.

 

Analizden neler beklemeli?

Her analizde şunlar yapılmaktadır:

Ön Görüşme

Müşterinin sorunları, problemleri belirlenip feng shui’nin neden uygulanmak istendiği açığa kavuşturulur. Hedef feng shui’den maksimum fayda almak için müşterinin kişisel ihtiyaçlarını hedefte tutmaktır.

Form Analizi

Feng Shui prensiplerini denge, huzur ve tüm gelişme için odalara teker teker ve mekanın tamamına uygulanır. Tüm his dramatik olarak değişir.

Pusula Okuması

Doğru pusula okumasıyla elektromanyetik radyasyonun etkilerini minimum tutarak sektörler doğru bulunur. Bu daha derin enerjetik etkenlerin finans, başarı ve sağlıkta nasıl etkili olduğunu gösterir. Doğru elementlerle mekan dengelenir.

Feng Shui Önbilgi Dosyası

Her müşteriye feng shui analizini daha rahat anlayabilmesi için feng shui hakkında ön bilgi içeren bir feng shui ön bilgi kitapçığı gönderilir. Bu feng shui hakkında epey ön bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Feng Shui Raporu

Her müşteri açık net yazılmış, planları çizilmiş bir feng shui raporu alır, her mobilyanın, renklerin ve objelerin yerini açıkta görebilir. Böylece pozitif sonuç alınır.

Sonuç

Feng Shui danışmanlığı sonucunda insanlar para akışlarının, kazançlarının arttığını, romantik hayatlarının geliştiğini, evliliklerin onarıldığını, sağlığın güçlendiğini, uyku problemlerin yok olduğunu ve hayat enerjilerinin arttığını gözlemliyorlar.