2022 yılına girerken tüm yıllık yıldızlar Lou shu’ya göre asıl yerlerine uçuyor ve ekstra güçlüler. Uçtukları yerdeki asıl yıldızlarla güçlü bir etkileşim içinde olacaklarından bu sene yıllık yıldızlara ekstra dikkat edin ve önerdiğim değişiklikleri mutlaka uygulayın. Kendi ming guanızı hesaplamayı da unutmayın. Enerji herkesle bireysel etkileşim halindedir. Eviniz ve ofisiniz sizin enerjinize uyumlu düzenlenirse kişisel veya profesyonel hedeflerinizi gerçekleştirmede size yardımcı olur.

Pozitif ruh sağlığının her şeyden önemli olduğu bu dönemde enerjiden destek almak ve kendinize yardımcı olmak için evinize biraz feng shui uygulayın…

Feng shui analizlerini 20 yıllık sabit yıldızlara göre yaparız, ancak senelik yıldızlar da su gibi hızlı ve ani etki ederler. Aylık ve saatlik yıldızlar çok zayıf olduğundan göz önünde bulundurmuyoruz.

 

 

FENG SHUİ TAVSİYELERİ

GENEL BAKIŞ:

Ofis ya da evinizin kuzeydoğusu, kuzeyi ve güneyi 2022’de inanılmaz güçlüler. Para, aşk ve yaratıcılık alanlarında gelişmek için bu mekanlarda zaman geçirin.

Merkez, güneybatısı ve doğusu için dikkatli olun. Bu alanlar sağlık açısından riskli olabilir, kavga ve kazalara sebep olabilir. Bu alanları geliştirerek hayatınızı her alanda desteklemek için aşağıda paylaşacağım bazı basit tedavileri uygulayabilirsiniz.

Aşağıdaki dokuz feng shui tavsiyesi sekiz pusula yönü ve aynı zamanda merkez için ayrı tavsiyelerdir. Mümkün olan yerlerde tavsiye ettiğim elementleri kullanın, eğer element mümkün değilse o elemente denk gelen rengi kullanın.

 

 

EVİN YA DA OFİSİN MERKEZİ:

5 yıldızı merkezde kendi yerinde. Eğer evin merkezi çok vakit geçirdiğiniz odalardan birindeyse salon, yatak odası gibi mutlaka tedavi kullanın.

TEDAVİ: Merkeze cam bir kase içerisinde tuzlu su koyun (metal) veya altın sarısı metal eşyalarınızı asın. En iyi renkler altın ve gümüştür.

 

 

DOĞU SEKTÖRÜ:

3 yıldızı doğuda dava ve kavgaya sebep olur.

TEDAVİ: ATEŞ elementi kullanın. Kırmızı bir örtü, Mumlar yakın, bir şömine, ateş resimleri ya da kırmızı renkler, sıcak pembe veya mor kullanın.

 

 

GÜNEYDOĞU SEKTÖRÜ:

4 yıldızı güneydoğuda akıllılığı arttırır.

TEDAVİ: Su ekleyin, su havuzu gibi, akvaryum, bir tas su, su figürü içeren sanat eserleri, cam bir vazo içerisine 4 bambu. En iyi renkler mavi ve siyah.

 

 

GÜNEY SEKTÖRÜ:

9 yıldızı güneyde zenginlik, bolluk ve bereket getiriyor. Pozitifliği her geçen gün artan 9 yıldızını destekleyin.

Yaşayan BİTKİLER veya ağaç resimleriyle kuvvetlendirin. En iyi renk yeşil.

 

 

GÜNEYBATI SEKTÖRÜ:

2 yıldızı güneybatıda sağlığı zayıflatıyor.

TEDAVİ: Ağzı kesik doğal sarı renginde bir su kabağı veya metal eşyalarınızı yerleştirin.

 

 

BATI SEKTÖRÜ:

Bu sene batıda 7 yıldızı var, hırsızlık, mücadele, kaza, dava ihtimali artıyor, bu nedenle dikkatli olmalısınız.

TEDAVİ: Şeffaf su dolu bir vazo içerisinde 3 bambu kullanabilirsiniz.

 

 

KUZEYBATI SEKTÖRÜ:

Kuzeybatıda 6 yıldızı var, trafik kazası ve dava ihtimalini arttırıyor.

TEDAVİ: Bol su isteyen bitkilerinizi buraya koyun. En iyi renkler koyu mavi ve koyu yeşil.

 

 

KUZEY SEKTÖRÜ:

1 yıldızı kuzeyde…. Sınavlarda ve kariyerde başarı getiriyor.

Bu alanı SU ile güçlendirin, su havuzu ya da su resimleriyle. En iyi renkler mavi ve siyah.

 

 

KUZEYDOĞU SEKTÖRÜ:

8 yıldızı kuzeydoğuda ve 2024’e kadar en pozitif yıldız. Bolluk ve bereket enerjisi getiriyor. Para hızla gelebilir, hızla da gidebilir.

ATEŞ elementi ile güçlendirin. Mumlar yakın, bir şömine, ateş resimleri ya da kırmızı renkler, sıcak pembe gibi renkler kullanın.

Ayrıca Grand Dük bu sene kuzeydoğuda, bu yönde çok fazla tadilat yapmamaya çalışın. Güneybatı yöne bakarak oturmak daha avantajlıdır.

 

8 yönü telefonunuzdaki pusula uygulamasıyla bulabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki esas olan yıllık yıldızlardan daha da etkili olan ana 20 yıllık yıldızların dağılımıdır, yıllık değişen yıldızlar ona yardımcıdır. Kendi kendinize ufak dokunuşlar yapabilirsiniz ama etkili bir uygulama için mutlaka feng shui desteği almalısınız. Yapılan her uygulamanın bir sonucu vardır, etki ve tepki yasası…

 

Sevgilerimle,

Sinem Oktay

 

 

 

SO © 2022 Her hakkı saklıdır. Sitedeki yazılar izinsiz ve kaynak belirtmeden başka yerde yayımlanamaz. Ancak yazıları yazar ismi ve kaynak belirterek ya da siteye link vererek paylaşabilirsiniz.